O nas

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem renomowanych włoskich producentów urządzeń grzewczych, gwarantujących najwyższą jakość i niezawodność działania przez długie lata, takich jak: LaNordica - Extraflame, Piazzetta, czy Ambiente&Calore.

Oferujemy najlepszą jakość w połączeniu z atrakcyjnym designem. Nasze produkty, posiadają certyfikat ECO DESIGN oraz Klasa 5, a więc zostały zaprojektowane tak, aby w najbardziej wydajny sposób ogrzać mieszkanie (wysoka sprawność) przy jednoczesnej minimalizacji szkód dla środowiska (niski stopień emisji zanieczyszczeń).

W swoim asortymencie posiadamy szeroką gamę pięknych i stylowych piecyków oraz wkładów kominkowych na drewno i pellet. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty o różnych gabarytach, mocy grzewczej, zarówno powietrzne, z płaszczem wodnym, jaki i systemem rozprowadzania powietrza do kilku pomieszczeń.

Dysponujemy bogatą ofertą kuchni z piekarnikami, zarówno wolnostojącymi, jak i do zabudowy, stanowiącymi nowoczesną alternatywę dla starych pieców kaflowych. Zachęcają one nadzwyczajną estetyką wykonania, a jednocześnie z powodzeniem pozwalają ogrzać pomieszczenie oraz przygotować posiłek.

Mamy do zaproponowania również szeroki wybór kotłów na pellet o różnej mocy i wielkości, które spełniają wymogi uzyskania dotacji, charakteryzujących się wysoką sprawnością energetyczną oraz oszczędnością eksploatowania.

Wszystkie nasze produkty posiadają 2-letnią gwarancję.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@topkominki.pl lub telefonicznie pod numerem +48 537 975 832.

 

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
TopKominki.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl