Opcje przeglądania

Kominki i wkłady kominkowe

Sklep internetowy Topkominki.pl zajmują się dostarczaniem różnego rodzaju kominków i pieców oraz akcesoriów do nich. Oferujemy przede wszystkim kominki na pellet i na drewno, a także piece kuchenne. W ostatnim czasie propozycja naszej firmy została wzbogacona również o wkłady kominkowe. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Sprostają więc oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Znajdujące się w ofercie naszej firmy kominki i wkłady kominkowe są dostępne w kilku wariantach oraz konfiguracjach, dzięki czemu każda osoba może wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie dla swoich potrzeb. Na szczególną uwagę zasługuje w tym miejscu specjalnie opracowany system doprowadzania powietrza do komory spalania. Powoduje on, że drewno spala się niemal całkowicie, pozostawiając tylko niewielką ilość popiołu. Dzięki temu akcesoria charakteryzują się wysoką wydajnością i sprawnością pracy.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Oferowane przez nas wkłady kominkowe odznaczają się szeregiem nowoczesnych technologii. Wspomnieć w tym miejscu należy o systemie czyszczenia szkła, który zapobiega tworzeniu się na powierzchni szyby osadów i zanieczyszczeń. Oprócz tego żeliwne drzwiczki gwarantują stałą szczelność nawet po bardzo długim czasie eksploatacji pieca.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl