Piece na pellet z płaszczem wodnym

Opalane ekologicznym paliwem, designerskie i praktyczne urządzenia, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, to doskonały wybór do każdego domu czy mieszkania. Nowoczesne piece kominkowe na pellet z płaszczem wodnym znakomicie wpisują się w aranżację nowoczesnych wnętrz. Mogą stanąć zarówno w kotłowni, jak i w salonie, stając się jego oryginalną ozdobą i dobrą alternatywą dla tradycyjnych kominków. Jeśli potrzeba efektywnego „serca” systemu ogrzewania w domu czy mieszkaniu – gwarantujemy, że wybór produktów prezentowanych na tej stronie będzie w pełni trafny.

Piec z płaszczem wodnym – praktyczne rozwiązanie do domu i mieszkania

Konstrukcja takiego urządzenia składa się z paleniska, a także zbiornika napełnionego wodą. Ciepło wytwarzane w procesie spalania przekazywane jest do cieczy, która obiega system ogrzewania w mieszkaniu, gwarantując efektywne ogrzanie całej powierzchni użytkowej. Każdy dostępny w naszej ofercie piec kominkowy na pellet z płaszczem wodnym to sprzęt najwyższej jakości.

Piece na pellet – ekologiczne i ekonomiczne

Co istotne – kotły te zasilane są granulkami powstałymi z odpadów drzewnych, w tym trocin czy pyłu. Sprasowane pod wysokim ciśnieniem, stanowią wydajne paliwo, konkurencyjne pod względem stosunku ceny do kaloryczności dla ekogroszku czy nawet gazu. Co więcej – piec kominkowy z płaszczem wodnym zasilany pelletem praktycznie w ogóle nie brudzi i generuje znacznie mniej gazów cieplarnianych niż inne rodzaje paliw, wykorzystywanych w domowych kotłowniach.

Wybór pieca kominkowego na pellet

Trzeba wybrać odpowiednie wymiary urządzenia oraz jego styl, aby były one dopasowane w pełni do wnętrza, w którym ma stanąć urządzenie. Jednym z najważniejszych kryteriów, na jakie należy zwrócić uwagę, wybierając piec kominkowy na pellet z płaszczem wodnym, jest jego moc. Co do zasady – im większa powierzchnia do ogrzania, tym więcej kilowatów powinien mieć kocioł. Inna kwestia to poziom spalania, a także dodatkowe systemy ułatwiające korzystanie z niego, jak i zwiększające bezpieczeństwo użytkowania.

Jeśli macie Państwo pytania dotyczące oferty – zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl