Piece na pellet z rozprowadzeniem powietrza

Eleganckie, minimalistyczne, a przy tym funkcjonalne – takie w skrócie są piece na pellet z rozprowadzeniem ciepłego powietrza, dostępne w naszej ofercie. To nowoczesne urządzenia, które zachwycają designem, a jednocześnie zapewniają ekologiczne ogrzewanie wnętrza. Dodatkowo taki kominek z DGP można nabyć w atrakcyjnej cenie. Jeśli cenicie Państwo oryginalne wzornictwo, praktyczne rozwiązania, jakie doskonale sprawdzają się w najróżniejszych przestrzeniach – zachęcamy do skorzystania z naszych propozycji.

Piece z DGP – estetyczne i proste w obsłudze

Prezentowane urządzenia to kominki z dystrybucją ciepła na inne pomieszczenia. To oznacza, że jeden piec z DGP jest w stanie ogrzać całe mieszkanie czy dom. Wynika to z faktu, że podłącza się do niego kanały grzewcze, prowadzące do innych pokojów. Każdy z nich zaś kończy się zazwyczaj kratką, estetycznie maskującą wylot z układu. Sprzęt ten charakteryzuje się prostą obsługą, co wynika m.in. z możliwości zastosowania zewnętrznych termostatów, a także zaawansowanych systemów, wykorzystanych w poszczególnych modelach.

Piec na pellet Dahiana PLUS Piec na pellet Dahiana PLUS
Producent: Extraflame
Cena:

14 559,00 zł

zobacz więcej
Piec na pellet Giusy Plus Evo Piec na pellet Giusy Plus Evo
Producent: Extraflame
Cena:

10 999,00 zł

zobacz więcej
Piec na pellet Klaudia PLUS Piec na pellet Klaudia PLUS
Producent: Extraflame
Cena:

12 799,00 zł

zobacz więcej
Piec na pellet P163 Piec na pellet P163
Producent: Piazzetta
Cena:

21 399,00 zł

zobacz więcej
Piec na pellet Teorema PLUS Piec na pellet Teorema PLUS
Producent: Extraflame
Cena:

16 599,00 zł

zobacz więcej

Ekologiczne kominki na pellet

Ten nowoczesny element wyposażenia jest ekologiczny pod kilkoma względami. Z jednej strony – kominek na pellet z rozprowadzeniem ciepłego powietrza wymaga relatywnie niewiele paliwa. To z kolei przekłada się nie tylko na korzyści dla środowiska, ale i finansowe, dla użytkownika. Z drugiej natomiast – wykorzystuje granulki powstałe z odpadów drzewnych, uznawanych obecnie za odnawialne źródło energii. Warto dodać, że piece z DGP charakteryzują się nie tylko dużą wydajnością, ale i niebanalnym designem. Dzięki temu urządzenia te efektownie prezentują się w dowolnym pomieszczeniu.

Kominek z DGP – opłacalna inwestycja

Choć ceny za piece na pellet z rozprowadzeniem ciepłego powietrza oscylują w okolicach kilku-kilkunastu tysięcy złotych, to jest to wysoce opłacalny zakup. Przystępne koszty paliwa, a także wysoka wydajność energetyczna sprawiają, że ogrzewanie przestrzeni z użyciem kominków z DGP wiąże się z niemałymi oszczędnościami. Inwestycja ta więc relatywnie szybko się zwraca.

Dlatego zachęcamy do skorzystania z oferty kotłów na pellet z rozprowadzeniem ciepłego powietrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl